Кошик
1175 відгуків
Ціну та наявність товару уточнюйте
Ladacom

Регуляторы холостого хода ( РХХ )

Регулятори холостого ходу

в виде спискав виде галереи

Регулятори холостого ходу ВАЗ є для того, щоб паливно-повітряна суміш мала правильну концентрацію. Цей пристрій реагує на положення дросельної заслінки. Навіть незначні збої в роботі цього пристрою можуть спровокувати неполадки в роботі двигуна, які будуть пов'язані з перезбагаченою або об'єднаною робочою сумішшю.

Регулятори холостого ходу
Регулятор холостого ходу ВАЗ ціна якого варіюється в невеликому діапазоні, переважно повинен бути магнітно-резистивним. Цей пристрій має мінімальну кількість деталей, але працює точніше і служить у 2 рази довше. Плівковий датчик хоч і дешевше, але не так точно формує сигнали для виготовлення паливно-повітряної суміші. Плюс до всього, такий пристрій має механічний принцип дії, що помітно знижує термін безвідмовної роботи такого датчика.

Де придбати оригінальний датчик на ВАЗ?
Регулятори холостого ходу ВАЗ купити в Україні можна дешево в будь-якому автомагазині, але велика ймовірність придбати товар низької якості. Оригінальні датчики від найвідоміших виробників можна купити лише у магазині з бездоганною репутацією. Таким торговим майданчиком є ​​компанія LADACOM. Тут можна знайти датчики від таких виробників як:

РХХ Омега;
Автоелектроніка;
Рахунок;
Рікор;
General Motors;
РХХ Калуга;
РХХ Пегас;
РХХ Кострома та інших.
На всі датчики від будь-якого виробника видається довгострокова гарантія.

Регулятори холостого ходу (РХХ) купити в Харкові, Києві


Регулятор холостого ходу інжектор ВАЗ працює в суворих умовах, і тому якість даного пристрою повинна бути бездоганною. Таку якість мають усі без винятку датчики положення паливної заслінки, які можна купити в інтернет магазині «LADACOM» оптом та в роздріб. Вартість позиції залежатиме від того, якого типу та скільки датчиків набуває покупець. Найкращий регулятор холостого ходу ВАЗ можна купити тільки у «LADACOM», а найголовніше – недорого.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner