Кошик
1181 відгук
Ціну та наявність товару уточнюйте
Ladacom

Гидрокомпенсаторы клапанів

в виде спискав виде галереи

Гидрокомпенсаторы для ВАЗ 2114 ще називаються гидротолкателями. Вони є саморегульованими агрегатами, які в автоматичному режимі коригують клапанні зазори в випускний/впускний системі. Гидрокомпенсаторы клапанів ВАЗ купити в Харкові можна за низькими цінами, що допоможе провести заміну зношених деталей.

Суть роботи вибудувана на те, що в моторі не спалюється присутнє масло. При включеному двигуні позначене речовина зсередини повністю заповнює гидротолкатель. Коли ж у клапанному приводі утворюється зазор, відбувається переміщення плунжера, який підтримує регулярний контакт кулачка розподільного валу з важелем привода.

Гидрокомпенсаторы ВАЗ 8 і16 ціна в Україні

В процесі експлуатації описувані пристрою по мірі зносу видають характерні звуки. Вони є першою ознакою виниклих проблем. В цьому випадку слід гидрокомпенсаторы ВАЗ 2114 8 клапанів купити для подальшого монтажу.

Виділяється ряд причин утворення специфічного звуку. В першу чергу слід звертати увагу на:

  • чистоту і якість використовуваного масла;
  • відповідність марки масла за показниками температурних значень в'язкості.

Далі виявляється несправність масляної системи. Так, гидрокомпенсаторы ВАЗ 8 клапанів купити в Україні доведеться в наступних випадках:

  1. в клапанах присутні різноманітні забруднення, наліт;
  2. сильна засміченість масляного фільтра;
  3. завоздушенность всієї системи;
  4. поломка масляного насоса.

Не варто випускати з виду механічні несправності ЦК. Вони проявляються присутністю в плунжерній парі вироблення, дефектами, які проглядаються на поверхні гидротолкателя. Сюди ж відноситься некоректне функціонування клапана, що подає масло. Він може вийти з ладу або постійно залипати. Ситуація вказує на те, що слід купити гидрокомпенсаторы ВАЗ 16 клапанів, ціна яких залишається доступною для власників авто.

Отслеживая работу обозначенного устройства, важно запомнить температуру рабочего мотора, при которой появились посторонние звуки. Случается, что стук дает о себе знать на холодном ходу, а после прогрева устраняется. Подобная ситуация допускается. Если же по мере прогрева картина остается прежней – имеют место неисправности, а замена гидрокомпенсаторов ВАЗ неизбежна.

Гидрокомпенсаторы клапанов ВАЗ купить в Харькове

Проблема вирішується шляхом заміни масляного фільтра, масла відповідно. Такий варіант доречний при зміні робочої рідиною кольору і запаху.

Коли ж після доливання масла проблема не зникла, проводиться демонтаж гідроштовхачів. Майстри зазвичай їх розбирають, ретельно промивають. Якщо доведеться купувати нові вироби, вартість гідрокомпенсаторів на ВАЗ 2112 16 клапанів не сильно засмутить автовласника.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner