Кошик
1175 відгуків
Ціну та наявність товару уточнюйте
Ladacom

Паливні форсунки

Паливні форсунки

в виде спискав виде галереи

Інжекторні системи давно стали невід'ємною частиною автомобільного двигуна, дозволивши суттєво знизити витрати палива, підвищити потужність, забезпечити безперебійну роботу вузлів та механізмів ДВЗ у будь-яких умовах. Не стали винятком і автомобілі ВАЗ, в яких інжектор може встановлюватися ще на етапі виробництва або пізніше як відносно недорога опція, що покращує експлуатаційні характеристики карбюраторних моторів.

У процесі ремонту інжекторів часто виникає потреба придбати форсунки на ВАЗ. Запрошуємо дізнатися більше про те, як це робиться, познайомитись із улаштуванням інжекторних систем та принципами їх роботи, а також поглянути, яка зараз форсунка інжектора ВАЗ ціна в Україні.

Паливні форсунки та рампи для автомобілів ВАЗ, ЗАЗ, ГАЗ
Необхідність придбання паливної форсунки ВАЗ купити в Україні виникає досить часто, проте, перш ніж бігти в магазин або оформляти замовлення, важливо розуміти, для чого потрібний цей агрегат і як він працює.

Інжекторна система відповідальна за збалансовану та своєчасну подачу паливно-повітряної суміші в циліндри двигуна. За типом живлення циліндрів виділяють моноінжектори та розподілені інжектори. Перші обладнуються лише однією форсункою, що подає горючу суміш у впускний колектор. Сьогодні такі системи практично не використовуються, адже вони вкрай ненадійні, хоч і дешеві. Розподілений інжектор діє інакше - його форсунки подають суміш у кожен циліндр окремо. Він складається з таких частин:

Електронний блок (ЕБУ) — є програмованим контролером, що приймає сигнали від механізмів управління і подає команди ключовим елементам системи живлення.
Електричний бензонасос забезпечує транспортування палива від бензобака до інжектора, створює необхідний тиск у паливній системі.
Колектори, трубопроводи та паливні шланги — служать шляхами руху палива та паливно-повітряної суміші.
Форсунки дозують суміш і подають її в циліндри в заданий момент часу. У бензинових двигунах ВАЗ застосовуються, як правило, електромагнітні форсунки.
Комплекс регуляторів та датчиків – контролює роботу системи, забезпечує її надійність та безпеку, обмінюється оперативною інформацією з електронним блоком.
Форсунки разом із колекторами, трубопроводами та датчиками об'єднуються у загальний вузол — паливну рампу. Ціна паливної рампи ВАЗ 2110 та інших моделей лінійки відносно невелика, як і вартість форсунок ВАЗ, що робить встановлення та ремонт подібних систем однією з найпопулярніших послуг в автосервісах України.

Коли варто задумати про покупку нової форсунки?
Як і будь-яка електромеханічна система, паливна форсунка зношується у процесі експлуатації. Її ресурс залежить від багатьох факторів, серед яких:

якість виготовлення деталей;
інтенсивність експлуатації автомобіля;
стиль водіння та рівень навичок водія;
якість палива;
точність налаштування ЕБУ;
технічний стан двигуна та системи живлення;
погодно-кліматичні умови та інші зовнішні чинники
На паливну форсунку ВАЗ ціна в Харкові може змінюватись в досить широких межах, тому іноді краще проводити локальний ремонт, змінюючи окремі зношені деталі.

Паливна форсунка ВАЗ ціна в Україні
Про перебої в роботі інжектора свідчить не тільки перевитрата палива, а й типові «хвороби» мотора — складнощі з пуском, падіння потужності та підвищена вібрація, спричинені пропуском робочих циклів в одному або кількох циліндрах.

При виявленні поломок у системі впорскування, слід перевірити електричний контакт форсунок, переконатися у відсутності підтікань, механічного зношування, слідів окислення. Якщо контакт можна легко відновити, то решта «симптомів» говорить лише про одне — час купити комплект форсунки на ВАЗ.

Купити форсунки на ВАЗ Харків, Київ
Наш інтернет-магазин «LADACOM» постачає комплектуючі для інжекторів ВАЗ оптом та в роздріб. Ви можете купити форсунки інжектора ВАЗ у Харкові, уточнити, як змінюється на форсунки ВАЗ ціна в залежності від виробника та технічних характеристик, та вибрати саме ту деталь, яка найкраще підходить для вашого авто. Крім того, ми пропонуємо готові до встановлення комплекти рамп, витратні матеріали та багато інших видів деталей.

Бажаємо приємних покупок та удачі на дорогах!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner