Кошик
1183 відгуків
Ціну та наявність товару уточнюйте
Ladacom

Компоненти системи опалення салону

в виде спискав виде галереи

Опалювач салону автомобіля є частиною системи охолодження, і складається з безлічі елементів. Головна деталь нагрівника – радіатор, і він є основним джерелом тепла. Теплова енергія, що розсіюється радіатором, переміщається по воздуховодам, і через дефлектори виводиться в салон. Повітряними потоками керують заслінки, які приводяться в рух за допомогою моторедукторов. Вигідно купити моторедуктор заслінки обігрівача Пріора – не складе великої праці, і зробити це можна безпосередньо через сайт компанії «Ладаком».

Як працює моторедуктор?

Це пристрій призначений для того, щоб управляти заслінками в автоматичному режимі. Спочатку, на застарілих моделях авто, заслінки переміщалися вручну – за допомогою важільного приводу або тросів. Сьогодні в якості керуючого пристрою використовуються моторедуктори, і ці пристосування ще називають «сервоприводи». Моторедуктор заслінки обігрівача ВАЗ купити за вигідною ціною можна в інтернет-магазині «Ладаком». Купуючи тут автозапчастини можна бути повністю впевненим у тому, що всі деталі йдуть в оригінальному виконанні, і мають великий експлуатаційний ресурс.

Сервоприводи для автомобілів ВАЗ виробляються в 2 варіантах. Перший варіант – застарілий, і зібраний такий моторедуктор в металевому корпусі. Сервоприводи нового зразка мають пластиковий корпус, і в їх конструкцію не входить металева тяга, як у першому варіанті. Пристрої нового зразка з'єднані з заслінкою – безпосередньо.

Купити моторедуктор заслінки обігрівача ВАЗ (Харків, Київ)

Сервоприводи нової модифікації мають ряд переваг, до переліку яких входить:

 • Більш продумана конструкція.
 • Відсутність зайвих деталей в кінематичній схемі.
 • Довгий термін служби.
 • Висока ремонтопридатність.
 • Невибагливість в обслуговуванні.
 • Малу вагу.

Моторедуктор заслінки обігрівача ВАЗ ціна може змінюватися в залежності від року випуску сервоприводу. Іноді в продажу можна зустріти керуючі пристрої заслінок нагрівника старого зразка, які за ціною помітно дорожче сервоприводів у новому виконанні. Купити моторедуктор заслінки обігрівача ВАЗ практично для будь-якої моделі автомобілів ВАЗ можна, скориставшись веб-ресурсом спец. магазину «Ladacom».

Моторедуктор заслінки обігрівача ціна в Україні

Практично будь сервопривід для автомобілів Волзького заводу працює від бортової мережі з напругою 12В. Основним компонентом керуючого пристрою є електродвигун. Черв'ячний вал електродвигуна – не що інше, як продовження валу ротора, і черв'ячний вал входить в зачеплення з веденою шестірнею. Ця шестерня також взаємодіє з ще двома зубчастими колесами, і в кінцевому підсумку за допомогою цього невеликого редуктора вдається істотно знизити обертів веденого вала. Снижение оборотов происходит одновременно с повышением крутящего момента, который необходим для открытия и закрытия заслонок отопителя.

Моторедуктор заслонки отопителя Приора цена также зависит и от типа корпуса, и при покупке этого устройства лучше обращать внимание на сервоприводы нового образца.

Возможные неисправности

Наиболее распространёнными неисправностями сервоприводов являются:

 1. выход из строя электродвигателя;
 2. износ червячного вала;
 3. разрушение или износ пластмассовых шестерен;
 4. заклинивание редукторного устройства;
 5. обрыв катушки ротора.

Моторедуктор заслонки отопителя ВАЗ 2110 цена может варьироваться в зависимости и от производителя сервопривода, и лучше отдавать предпочтение оригинальным или заводским компонентам системы отопления.

При обнаружении неисправности лучше заменить сервопривод, и недорого купить качественный моторедуктор ВАЗ можно в интернет-магазине автозапчастей ВАЗ «Ladacom». Оформить заказ можно непосредственно на сайте торговой площадки, и там же узнать стоимость интересующей детали.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner