Кошик
1181 відгук
Ціну та наявність товару уточнюйте
Ladacom

Датчики і реостати кондиціонера

Датчики і реостати кондиціонерів ВАЗ

ВАЗ 1117, 1118, 1119, Калина, Panasonic, ВАЗ 2110, 2111, 2112, Богдан, Серпень, ВАЗ 2170, 2171, 2172, Пріора, Halla, ВАЗ 21214, Нива, Тайга, Фрост, ВАЗ 2123, Нива - Шевроле, Delphi, ВАЗ 2190, Гранта, ВАЗ 2192, Калина 2, Visteon

в виде спискав виде галереи

В охолоджувальній системі машини датчики тиску кондиціонера ВАЗ несуть найважливішу роль. Вони відстежують тиску хладагента. Купити датчик кондиціонера ВАЗ в Харкові пропонуємо за зниженою вартістю, розцінки в прайс-листі на сайті.

Купити датчик кондиціонера ВАЗ недорого

При зміні параметрів в гору або вниз межі, який був встановлений, сигнал від датчика вимикає компресорне обладнання і вентилятор. Фіксатор низького тиску зазвичай дає реакцію на падіння тиску хладагента в «низькою» магістралі менше 0,7 бар. Це означає, що фреону в контурі мало для створення повноцінного функціонування системи, так як сталася його витік.

Якщо компресор все ще працює, у магістраль проникає повітря, текст фреон, який втік. Датчик високого тиску автомобільного кондиціонера спрацьовує, коли тиск в «високою» магістралі до 25 бар. Довгий функціонування при високому тиску неминуче провокує поломку системи, і добре, якщо просто розірветься шланг, а не зруйнується компресорне обладнання.

Бо датчик:

  • бачить критичний показник;
  • замикає ланцюг;
  • вимикає кондиціонер.

Так функціонують релейні датчики тиску, у яких діє 2 позиції роботи – замкнуті і розімкнуті контакти. Ми пропонуємо купити датчик тиску кондиціонера ВАЗ 4-позиційний і інші моделі недорого. Також у продажу якісні реостати з доставкою в Києві і по Україні.

Купити датчик тиску кондиціонера ВАЗ в Україні

Пропонуємо ознайомитися і вибрати з асортименту обладнання високої якості.

Ми пропонуємо:

  • резистори кондиціонера – Halla, Panasonic та ін;
  • датчики тиску фреону марок Delphi, Halla, Panasonic.

Изделия есть для разных марок автомобилей, консультант поможет подобрать.

Датчик давления фреона ВАЗ купить Харьков, Киев

Реостаты активно используются и обычно применяются в схемных системах усилителей, генераторов, приборов высокой частоты и источников питания постоянного тока. Есть электрокомпонент с 2 клеммами, его применяют для:

  1. регулирования уровней сигнала;
  2. деления напряжений;
  3. уменьшения тока.

Є кілька типів реостатів, кожен зі своїми конструктивними особливостями і властивостями. Реостати керують струмом в ланцюзі, граючи роль змінного опору. В каталозі великий асортимент деталей для авто, ви зможете дистанційно замовити датчик кондиціонера ВАЗ ціна в Харкові якого знижена, а також реостат, придатний для реалізації ваших завдань.

Купити датчик випарника кондиціонера ВАЗ ціна

В компанії Ladacom тільки високої якості товари, що мають сертифікати, протестовані і пройшли всі необхідні перевірки якості. Ми гарантуємо довгий термін служби і безпеку використання. Фахівці підберуть датчик тиску фреону купити в Україні можна також інше необхідне обладнання, ціни вас приємно порадують.

Представник интернет-магазина автозапчастей ВАЗ проконсультируют по интересующим вопросам, оформят заказ с доставкой в обговоренные сроки. Наслаждайтесь своевременной доставкой и лучшим обслуживанием, когда необходимы детали для основной работы электроцепей. Выбирайте из широкого спектра, датчик температуры испарителя кондиционера ВАЗ купить сможете со скидкой.

Помимо того, что предлагаем надежно и недорого купить датчик испарителя кондиционера ВАЗ, вы подберете высококачественный реостат в соответствии с потребностями и финансовыми возможностями.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner