Кошик
1175 відгуків
Ціну та наявність товару уточнюйте
Ladacom

Замінники катколлетора

Замінники катколлектора, вставки замість каталізатора

Для автомобілів ВАЗ 1117, ВАЗ 1118, ВАЗ 1119 Калина, ВАЗ 2104, ВАЗ 2107, Класика, ВАЗ 2108, ВАЗ 2109, ВАЗ 21099, Самара, ВАЗ 2110, ВАЗ 2111, ВАЗ 2112, ВАЗ 2113, ВАЗ 2114, ВАЗ 2115, Самара 2, ВАЗ 2170, ВАЗ 2171, ВАЗ 2172, Пріора.

в виде спискав виде галереи

На сучасні легкові автомобілі встановлюється каталітичний нейтралізатор, і за допомогою цього пристрою вдається істотно знизити кількість шкідливих викидів в атмосферу. Каталізатор складається з двох частин: корпусу і наповнювача. Зовні нейтралізатор виглядає як металева колба, яка інтегрована в вихлопну систему. Наповнювач каталізатора має стільникову структуру і може бути або керамічним або металевим. 

Замінник катколлектора купити Харків

Головне завдання нейтралізатора – забезпечити повне згорання палива, яке знаходиться у вихлопних газах. Наповнювач каталізатора має спеціальне напилення, за допомогою якого здійснюється нейтралізація шкідливих речовин у вихлопі. З часом нейтралізує елемент забиваються сажею, що проявляється наступними симптомами:

 • Погіршується тяга автомобіля.
 • Збільшується витрата бензину.
 • Силовий агрегат запускається з працею.
 • Загоряється Check Engine.

Єдиний спосіб відремонтувати каталітичний нейтралізатор – замінити його. Сам по собі каталізатор – досить дорогий пристрій, і найчастіше воно замінюється спеціальною вставкою. Купити вставку замість каталізатора можна, скориставшись сайтом онлайн-магазину «Ладаком».

Купити вставку замість каталізатора на ВАЗ (Київ, Харків)

Вставка замість каталізатора ціна залежить від конструкції вихлопної системи, і при установці такої вставки багато автовласників стикаються з проблемою, яка пов'язана з датчиком кисню. Цю проблему вирішує або прошивка ЕБУ, або обманка лямбда-зонда. Купити вставку замість каталізатора на ВАЗ, і при цьому заощадити, можна скориставшись послугами інтернет-магазину «Ladacom».

Обманка датчика кисню – це свого роду перехідник, в який власне і вкручується лямбда-зонд. Підбирати обманку потрібно строго по моделі силової установки, так як у кожного двигуна свої параметри. Головне завдання перехідника – обмежити доступ вихлопних газів до датчика кисню, але не зовсім перекрити його. У невеликій кількості газів міститься невелика кількість шкідливих речовин, і в такому стані лямбда-зонд правильно оцінює вихлоп. Придбати замінник каталізатора – це значить захистити себе від безлічі проблем, які пов'язані з регулярною заміною дорогого каталітичного нейтралізатора. Придбати замінник за вигідною ціною можна, відвідавши веб-ресурс компанії «Ladacom».

Труба замінник каталізатора недорого

Крім механічної обманки і перепрошивки ЕБУ існує ще й електронна обманка лямбда-зонда. Для её установки потребуется резистор с определённым сопротивлением и конденсатор определённой ёмкости. Эти элементы интегрируются в сигнальную цепь датчика кислорода, при этом изменяя сам сигнал до нужных параметров. Таким образом электронный блок управления думает, что с выхлопом всё хорошо, в то время как вместо катализатора установлен заменитель. Труба заменитель катализатора купить которую можно в интернет-магазине автозапчастей ВАЗ «Ladacom», способна не только увеличить отдачу мощности двигателя, но и существенно снизить расход топлива.

Вставка вместо катализатора цена в Украине

Заменитель катколлектора купить – пол дела сделать, так как это устройство ещё необходимо и правильно установить. Установку заменителя лучше доверить профессиональным автомеханикам, которые не только подберут деталь под параметры конкретного ДВС, но ещё и установят механическую или электронную обманку лямбда-зонда, или же перепрошьют электронный блок управления. Вставка заменитель катколлектора в Харькове можно приобрести по выгодной цене в интернет-магазине «Ладаком». В этом магазине можно подобрать заменители катколлектора для автомобилей ВАЗ следующих моделей:

 • 1117- 1119;
 • 2107- 21099;
 • 2110- 2115;
 • 2170- 2172;
 • Lada Priora;
 • Lada Kalina;
 • Lada Samara.

Стоимость заменителя напрямую зависит от модели авто. Для заказа товара в Украине даже не нужно выходить из дома, а достаточно воспользоваться сайтом онлайн-магазина «Ladacom». На сайте можно найти контактную информацию, которая позволит максимально оперативно оформить заказ.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner