Кошик
1181 відгук
Ціну та наявність товару уточнюйте
Ladacom

Блоки, керма і подушки безпеки

в виде спискав виде галереи

Незважаючи на масове нашестя європейських автомобілів, що були у вживанні,  українські дороги як і раніше борознять численні представники рідного для багатьох наших співгромадян ВАЗа. Копійки, дев'ятки, десятки, калини залишаються одними з найбільш популярних автомобілів в нашій країні. Простота, зручність в обслуговуванні і ремонті роблять ці автомобілі одними з найбільш часто зустрічаються в будь-якому регіоні України.

В останні роки з'явилися проблеми у фірмових поставках російських запчастин на автомобілі ВАЗ і ціни значно зросли. Компанії, які здатні недорого запропонувати оригінальні комплектуючі, можна перерахувати по пальцях. Інтернет-магазин «LADACOM» пропонує великий вибір оригінальних запасних частин та агрегатів для автомобілів ВАЗ, вартість якого по плечу будь-якому вітчизняному автовласникові.

Фірмовий кермо ВАЗ ‒ запорука точності управління

Кермо ‒ один з основних агрегатів для здійснення керування транспортним засобом. Кермо сучасного автомобіля — складніше, насичене електронікою пристроїв. Тільки у нас ви можете придбати:

  • Оригінальні рулі для автомобілів ВАЗ всіх марок виробництва холдингу АвтоВаз;
  • Рулі виробництва офіційних сертифікованих компаній - суміжників.

у Зв'язку з тим, що в останні роки спостерігаються перебої з постачанням комплектуючих ВАЗ, з'явився дефіцитний попит на  руль на ВАЗ ціна в Україні значно зросла. Моментально з'явилися компанії, що пропонують дешеві підробки або відновлені рулі. Уникайте контрафактної продукції, довіряйте постачальникам оригінальних комплектуючих. Намагайтеся завжди купити руль на ВАЗ оригінального виробництва.

Подушка безпеки ВАЗ ‒ найкраща страховка на випадок аварії

Подушка безпеки ‒ ключовий елемент забезпечення життя водія і пасажира на випадок аварії. На автомобілі повинні бути встановлена фірмова, спеціально сертифікована подушка від визнаного постачальника. Купівля контрафактної подушки безпеки може призвести до того, що вона не спрацює в самий відповідальний момент і це буде варто водії або пасажиру здоров'я або навіть життя.

Інтернет магазин «LADACOM» пропонує фірмові подушки безпеки ВАЗ  від постачальників, здійснюють поставку на конвеєр в Тольятті. У нас ‒ кращий асортимент подушок безпеки ВАЗ в Україні.

Купити блок управління подушками безпеки

Блоки управління подушками безпеки призначені для контролю дії подушок. При найменшій підозрі на порушення роботи варто купити блок управління подушкою і замінити.

У нашому магазині ви зможете придбати оригінальний блок управління подушками безпеки ціна якого вас приємно здивує.

Завдяки інтернет-магазину «LADACOM» у автолюбителів сходу України з'явилася можливість купити блок подушок безпеки у Харкові без посередників у імпортера оригінальних запчастин ВАЗ.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner