Кошик
1183 відгуків
Ціну та наявність товару уточнюйте
Ladacom

Мотор-редуктори

в виде спискав виде галереи

Наша компанія вигідно реалізує запчастини для автомобілів марки ВАЗ в Україні. Тут кожен бажаючий може мотор редуктор ВАЗ 2110 купити в Україні з доставкою. Це невелика деталь, яка представляє важливе значення в конструкції кожної машини.

З допомогою електромотора приводяться в рух двірники та опалювач, а також здійснюється управління заслінками системи вентиляції. Напевно, кожен автолюбитель знає, як сьогодні важко дістати запчастини на ВАЗ 2110 в Україні і з цієї причини ми рекомендуємо звертатися в нашу компанію.

Мотор редуктор ВАЗ 2110 купити Харків, Київ

Як видно, мотор редуктор може встановлюватися для виконання різних завдань і все завдяки своїй унікальній конструкції. Всі ціни мотор редуктори ВАЗ 2110 залежать від конкретної модифікації. Розробники вдало поєднали в одній деталі невеликий електромотор на постійних магнітах і редуктор. Таким чином, передавальне відношення зростає з допомогою черв'ячної передачі. У конструкцію входять наступні елементи:

 1. Сталевий корпус.
 2. Задня і передня втулка.
 3. Постійний магніт.
 4. Якір.
 5. Колектор.
 6. Кільце ущільнююче.
 7. Щеткодержатели з запобіжниками.

На наше сайті можна купити мотор редуктор ВАЗ з доставкою. При номінальною потужністю 6, привід володіє досить високою частотою обертання до 60 хв. Всередині знаходиться відразу три щітки, що зменшує кількість витків обмотки, збільшуючи швидкість обертання. Металева втулка з підшипником компенсує виникнення осьових зусиль. У конструкції електромотор пічки ставиться в блоці управління потоком повітря і заслінками. На сьогодні мотор редуктори заслінки обігрівача ВАЗ 2110 ціна приблизно однакова.

Купити мотор редуктор обігрівача ВАЗ 2110 ціна

Перші ознаки несправності можна виявити самостійно. Для цього достатньо послухати, як працює обігрівач на низьких обертах. Якщо система працює справно, ви почуєте характерне дзижчання. Найчастіше зустрічаються такі причини несправності:

 • Втрата контакту.
 • Несправність перемикача.
 • Перегорання моторчика.
 • Порушення контакту проводів.
 • Коли потрібна заміна.

Мотор редуктор склоочисника ВАЗ купити недорого

Найчастіше, причиною полоки отопітеля і склоочисників є несправний електродвигун, який приводить в рух сам механізм. Відремонтувати мотор-редуктор самостійно не можна. Аби усунути поломку, необхідно його купити і зробити заміну. Сьогодні ціна мотор редуктори обігрівача ВАЗ 2110 в Харкові у «Ladacom» дуже вигідна. У конструкції електромотор пічки відповідає за циркуляцію теплого повітря. Другий мотор керує приводом заслінок.

Якщо несправний обігрівач, у салоні відразу стає холодно. Найчастіше спостерігається обледеніння вітрового скла. Якщо ви помітили, що несправні склоочисники, в такому випадку необхідно терміново купити мотор редуктор склоочисника ВАЗ. Як правило, погіршення видимості на дорозі призводить до аварії.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner