Кошик
1175 відгуків
Ціну та наявність товару уточнюйте
Ladacom

Модулі і котушки запалювання

в виде спискав виде галереи

Паливо запалюється тільки при наявності іскри. Система запалювання організовує формування цього елемента. Ефективно використовувати пристрій можна завдяки цій системі, як і контролювати запалення. Котушки – лише дрібні деталі, складові виріб. Багато плутаються між поняттями котушок і модуль запалювання ВАЗ ціна в Харкові у якого може бути різною.

Модуль запалювання ВАЗ ціна Харків

Пристрої працюють за однаковим принципом, але в технічному плані і в сферах застосування є певні відмінності, при цьому обидва можна придбати дешево.

Так чим модулі відрізняються від котушок?

По суті, запальні модулі – управлінські елементи. Він контролює запальні котушки. Ще одна функція цієї деталі – встановити конкретний кут випередження запалення. В разі чого показник без проблем змінюється на інший рівень. При цьому треба враховувати команди, які надходять від автомобільного ECU. Модуль запалювання ВАЗ старого зразка працював інакше.

Модуль запалювання ВАЗ 2107, 2109, 2110, 2115 інжектор

У запальному модулі розташовані такі елементи:

  1. Кілька котушок запалювання, карбюратор з ними теж пов'язаний.
  2. Ключі, найчастіше – високовольтної різновиди. Інжектор не задіюється.

Електронний комутатор – додаткова опція, яка підійде деяким покупцям. У блоці управління генеруються спеціальні сигнали, які беруть участь у подальшій роботі. Для них характерно чітке узгодження з місцем, де розташований коленвал. Купити котушку ВАЗ в Харкові не складе труднощів.

Купити котушку ВАЗ оптом і в роздріб в Україні

Іскрове запалювання починає працювати, як тільки до кінця підходить період дії сигналу. Спочатку ECU управляє модулем, а останній відповідає за запуск такого пристрою, як індивідуальна катушка запалювання ВАЗ купити яку краще в спеціалізованих магазинах недорого.

Користувачі часто скаржаться, що котушки швидше виходять з ладу порівняно з модулем. Він відрізняється більш тривалим терміном експлуатації в будь-якому випадку. Всередині модуля з самого початку є всі елементи для роботи запалювання. Для нього характерна висока відмовостійкість, надійність роботи гарантується незалежно від обставин експлуатації. Модуль запалювання ВАЗ купити в Україні може кожен.

Модуль і котушка запалювання ВАЗ 8 і 16 клапанів

Головне при виборі оптом і в роздріб  пам'ятати про те, що новий зразок не взаємозамінний зі старим. Наявність сигнальних підсилювачів – важлива характеристика старих зразків. У нових зразках подібний елемент відсутній. Транзистори розташовані прямо в «мізках» двигуна, якщо можна так висловитися. Інтернет-магазин автозапчастин «LADACOM» часто займається їх реалізацією.

Для більш точних результатів при пошуку відповідних модулів краще використовувати VIN-код. Тоді менше ймовірність переплутати моделі на  8 і 16 клапанів. Можна придивитися до марки автомобіля, моделі і даними по двигуну. У цьому разі ймовірність помилки теж зменшується. Допустимий варіант – використання коду, характерного для конкретної запчастини. Іноді користувачеві доступний тільки він.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner