Кошик
1183 відгуків
Ціну та наявність товару уточнюйте
Ladacom

Радіатори охолодження, кондиціонера і отопітеля випарники

Для ефективної роботи авто важлива система охолодження двигуна ВАЗ. Саме за допомогою цієї системи двигун може оптимально працювати протягом тривалого часу. При цьому не буде помічені перевантаження та перегрівання. Якщо буде помічено підвищення температурного режиму в моторі, то тоді потрібен новий радіатор опалювача ВАЗ купити в Харкові, який можна в нашій фірмі. Потрібно розуміти, що як перегрів, так і навпаки, є істотне проблемою в даній системі. Тому варто бути максимально уважним і звертатися за подібною покупкою тільки перевірені і надійні компанії.

Радіатори пічки ВАЗ 2107, 2110, 2112 недорого

Ознаки поломки:

 • Починає пропадати охолоджуюча рідина з усієї системи.
 • Щоб прогріти двигун, необхідно більше часу, ніж зазвичай, що також може стати причиною перегріву і поломки системи.
 • Наявність детонації двигуна.
 • Панель приладу показує датчик червоної зони, що також є причиною даної проблеми.
 • Знижується рівень крутного моменту.

Сьогодні купити радіатор опалювача ВАЗ мідний в Україні можна в нашій компанії за цілком доступною і вигідною вартості. Інтернет-магазин має у своєму розпорядженні великим асортиментом продукції, серед якого кожен зможе вибрати саме те, що потрібно в даний момент часу. Замовити товар можна дешево і швидко, що також є плюсом.

Радіатор опалювача ВАЗ Харків оптом і в роздріб

В даний час двигун системи охолодження ВАЗ купити в Харкові варто тільки в перевірених організаціях, які змогли зарекомендувати себе на сучасному ринку. Саме до такої відноситься наша компанія. Інтернет-магазин автозапчастин ВАЗ «LADACOM» володіє рядом переваг:

Основні переваги співробітництва полягають в наступному:

 1. Можна придбати якісний і надійний радіатор опалювача ВАЗ ціна якого доступна для кожного.
 2. Організація активно працює з різними компаніями, і реалізує товар оптом і в роздріб.
 3. В компанії можна недорого придбати товар в будь-яке зручне для клієнта час і місце.
 4. При постійному співробітництві, є можливість отримання знижок та бонусів, що робить процес угоди більш комфортним і приємним.
 5. Вартість значно нижче ринкової.
 6. У компанії працюють кваліфіковані фахівці з величезним досвідом роботи в даній сфері. Вони зможуть провести консультацію при необхідності.
 7. Доставляється лише товар в найкоротші терміни, що також є плюсом роботи компанії.
в виде спискав виде галереи

Радіатор пічки ВАЗ купити Харків ціна

В кожному автомобілі є автономний обігрівач, який працює в пасивному режимі, так і в активному. В якості теплоносія в цьому опалювачі використовується охолоджуюча рідина, що циркулює в системі охолодження авто. Основним елементом обігріву салону є радіатор, і цей елемент може бути виготовлений з різних металів, а також мати різний розмір.

Під кожну марку автомобіля виготовляється певна модель опалювального пристрою, в якому також встановлюється оригінальний радіатор. Купити радіатор пічки ВАЗ 2101 в Україні можна через інтернет, відвідавши сайт онлайн-магазину «Ladacom». Ці елементи автомобільної печі користується особливим попитом, так як нерідко виходять з ладу із-за використання неякісного антифризу.

Радіатор опалювача ВАЗ купити в Україні

Будь-який двигун внутрішнього згоряння, який оснащений водяним охолодженням, має радіатор, за допомогою якого розсіюється теплова енергія. За цим же принципом працює і радіатор отопітеля, але він розсіює тепло не в атмосферу, а всередині салону. Тепле повітря по салону може поширюватися або за допомогою набігаючого потоку повітря при русі автомобіля, або примусово нагнітатися в салон за допомогою вентилятора. Радіатор опалювача ВАЗ 2114 ціна може бути вище, якщо розсіює пристрій виготовлено з міді.

Інтенсивність циркуляції охолоджуючої рідини усередині радіатора автомобільної печі регулюється спеціальними кранами, якими можна управляти або в ручному режимі, або за допомогою електричних сервоприводів. Якісний радіатор опалювача ВАЗ купити в Харкові можна в кілька кліків, скориставшись послугами компанії «Ladacom».

Внутрішній радіатор може розсіяти досить велика кількість енергії, якої вистачило б для опалення невеликої кімнати. Это устройство рассчитано на температуру охлаждающей жидкости до 95 °C, и состоит из множества тонких трубок, между которыми уложены тонкие металлические пластины.

Какой купить радиатор отопителя ВАЗ медный или алюминиевый?

Наиболее востребованными являются радиаторы автомобильной печки, которые сделаны из меди. Такое устройство имеет ряд преимуществ, в перечень которых входит:

 1. Высокая теплоотдача.
 2. Устойчивость к коррозии.
 3. Высокая ремонтопригодность.
 4. Большой эксплуатационный ресурс.
 5. Надёжность.

В продаже также можно встретить и алюминиевые радиаторы отопителя, у которых тоже немало достоинств. Радиатор печки ВАЗ 2106 цена в Харькове может меняться в зависимости от того, из какого материала сделано рассеивающее устройство. Алюминиевые радиаторы могут быть сделаны либо из плоских, либо из круглых трубок. Рассеиватели на круглых трубках имеют меньшую стоимость, так как изготовление этих устройств упрощено.

При помощи круглых трубок также удаётся пропускать большее количество охлаждающей жидкости, но при этом такой радиатор имеет меньшую теплоотдачу. В перечень основных достоинств алюминиевых радиаторов входит:

 • низкая стоимость;
 • широкий модельный ряд;
 • устойчивость к воздействию агрессивных жидкостей;
 • высокая пропускная способность.

Радиатор печки ВАЗ 2107 карбюратор цена может быть в 2 раза больше, если рассеиватель изготовлен на основе плоских трубок. У таких устройств имеется неоспоримое достоинство – высокая теплоотдача. Такие радиаторы могут быть либо двухрядными, либо трёхрядными. Купить радиатор печки ВАЗ 2109 по выгодной цене и при этом сэкономить средства – можно, посетив сайт интернет-магазина «Ladacom».

Воспользовавшись услугами специализированного магазина «Ladacom» в Киеве можно не только приобрести оригинальную запчасть, но также и сэкономить денежные средства. Любой товар купленный в этом магазине сопровождается долговременной гарантией, а также имеет все необходимые сертификаты качества. Оформить заявку можно либо через сайт, либо отправить её по электронной почте.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner