Кошик
1175 відгуків
Ціну та наявність товару уточнюйте
Ladacom

Комбінації приладів та покажчики

в виде спискав виде галереи

Приладова панель автомобіля служить для відображення найбільш важливої інформації, яка надходить від численних датчиків. Дошка приладів може комплектуватися наступними показниками:

 • Спідометром.
 • Тахометром.
 • Эконометром.
 • Покажчиком температури охолоджуючої рідини.
 • Покажчиком рівня палива.
 • Вказівниками тиск масла.

Купити комбінацію приладів на ВАЗ можна за прийнятною ціною, в інтернет-магазині запчастин ВАЗ «LADACOM». Залежно від моделі, приладова панель може включати в себе різні покажчики, контрольні лампи та світлодіодну індикацію. Деякі моделі приладових дощок можуть включати в себе рідкокристалічний або монохромний дисплей.

Купити комбінацію приладів на ВАЗ на будь-які моделі

ВАЗ 2101-21013

Дошка приладів ВАЗ-2101, 21011 і 21013 по своїй конструкції найпростіша. На ній розташовані лише самі необхідні покажчики: спідометр, прилади температури води і рівня палива.  У нижній частині прибирання є  кілька контрольних ламп:

 1. стоянкове гальмо;
 2. контрольна лампа зарядки АКБ;
 3. аварійна лампа тиску масла;
 4. контролька поворотів;
 5. лампа дальнього світла;
 6. лампа габаритних вогнів.
 7. одометр.

Одним з основних покажчиків є прилад рівня палива. Покажчик палива ВАЗ купити в Харкові – не складе великої праці, якщо звернутися в компанію «LADACOM». При купівлі покажчика потрібно пам'ятати, що прилад працює в одній зв'язці саме з тим датчиком, до якого він підходить по опору. Покажчик рівня палива ВАЗ (ціна залежить від моделі автомобіля) може включати в себе і аварійну лампу, яка сигналізує про низький рівень бензину в баку.

ВАЗ 2103-2106

Наступні моделі приладових панелей, починаючи від ВАЗ-2103, стали включати в себе тахометр, і стрілочні індикатори тиску масла і температури охолоджуючої рідини. На цих приборках також з'явився регулятор освітленості приладової панелі. Трохи видозмінився і паливний прилад. Покажчик рівня палива ВАЗ купити за розумною ціною – можна тільки в інтернет-магазині «LADACOM». Вартість всіх комплектуючих в цьому магазині є найнижчою в Україні.

ВАЗ 2108-099

Починаючи з моделі 2108, на автомобілях Лада стали встановлювати більш інформативну приладову панель, яка була доповнена покажчиком економії палива, а також декількома додатковими контрольними лампами:

 1. лампою відкриття дросельної заслінки (підсос);
 2. лампою аварійного включення поворотів;
 3. контрольною лампою обігріву стекол.

Трохи змінився і прилад контролю температури охолоджуючої рідини. Купити покажчик температури ВАЗ в оригінальному виконанні – можна тільки в інтернет-магазині «LADACOM».

ВАЗ 2110 і більш нові

Серйозні зміни приладова панель автомобілів ВАЗ зазнала, починаючи з моделі 2110. Показники цієї приборки стали більш виразними, а під спідометр був інтегрований монохромний дисплей. Пізніші моделі включали в себе рідкокристалічний екран, на який виводилася інформація від бортового комп'ютера.

В сучасних приборка відсутня покажчик тиску масла. Він замінений, як на ВАЗ-2101, контрольної лампою. Купити покажчик тиску масла ВАЗ на будь-яку модель, можна недорого - в інтернет-магазині «LADACOM».

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner