Кошик
1181 відгук
Ціну та наявність товару уточнюйте
Ladacom

Свічки запалювання

в виде спискав виде галереи

Свічки запалювання є найважливішим компонентом електричної системи двигуна, і від їх правильної роботи залежить правильне займання паливно-повітряної суміші. До кожного мотору свічки підбираються за гартівного числа, і від правильності роботи цих елементів залежить термін служби самої свічки, так і оптимальна робота силового агрегату. Купити комплект свічок запалювання на ВАЗ за розумною ціною можна, скориставшись послугами інтернет-магазину «Ladacom».

Купити свічки запалювання ВАЗ в Києві, Харкові

Свічки запалювання (ціна на ВАЗ найдоступніша в «Ladacom») повинні бути надійними і якісними. Від цих деталей безпосередньо залежить правильна робота силового агрегату. При підборі свічок запалювання для автомобілів Волзького автозаводу необхідно враховувати наступні параметри:

 • Іскровий зазор.
 • Гартівне число.
 • Виліт робочої частини центрального електрода.
 • Скільки електродів у свічки.
 • Хто виробник.

Купити свічки запалювання на ВАЗ можна протягом 4-5 хвилин, скориставшись веб-ресурсом компанії «Ladacom». При покупці в першу чергу необхідно звертати увагу на іскровий зазор. Для кожного типу системи запалювання існує певна величина іскрового зазору, і якщо зазор відрегульований правильно, займання робочої суміші буде максимально швидким, а, отже, силовий агрегат буде працювати з повною віддачею потужності.

Вартість свічок запалювання на ВАЗ 2107, 2109 карбюратор

Гартівне число – це показник інтенсивності відведення теплової енергії від корпусу свічки, і існують свічки запалювання, як для "холодних", так і для "гарячих" двигунів. Неправильний підбір свічок запалювання за гартівного може стати причиною перегріву елементів системи запалювання, що викличе розплавлення центральних електродів або руйнування керамічного ізолятора. Приміром, на двигун ВАЗ 2110 8 клапанів встановлюються свічки з калильним числом "17", а для ВАЗ 2112 16 клапанів  потрібні свічки з калильним числом "20".

Довжина робочої частини електрода (виліт) також впливає на швидкість займання робочої суміші. Наприклад, свічки запалювання ВАЗ 2107 інжектор (ціна залежить від виробника) мають великий виліт центрального електрода, на відміну від свічок для карбюраторних моделей ДВС. Свічки з малим вильотом встановлюються на двигуни, у яких свічка має центральне розташування, і в цьому випадку центральний електрод максимально наближений до поверхні поршня. Якщо в такий мотор вкрутити свічку з великим вильотом електрода, то при першому ж запуску силового агрегату свічка може вийти з ладу і пошкодити поршень.

Від кількості центральних електродів багато в чому залежить швидкість згоряння паливно-повітряної суміші. Збільшена кількість електродів також збільшує і надійність елементів системи запалювання. Скажімо, при виході з ладу одного електрода, інші продовжують працювати в штатному режимі. Свічки з декількома електродами можна встановлювати і на класику. Купити свічки запалювання на ВАЗ 2106 по самій вигідною ціною можна в інтернет-магазині «Ladacom».

Свечи зажигания ВАЗ 2110, 2112 инжектор цена в Украине

Надежность работы свечей зажигания напрямую зависит от производителя. Наиболее популярными брендами на сегодняшний день являются:

 • Искра;
 • Denso;
 • Brisk;
 • Bosch;
 • Автолайт;
 • Beru;
 • Prestolite;
 • Champion.

Свечи зажигания 2107 и 2109 карбюратор (цена зависит от типа и производителя) являются наиболее востребованными, так как эти детали подходят на большинство моделей автомобилей Волжского завода.

Купить свечи зажигания ВАЗ 2114, 2113, 21123, 2112, 2111 и для других моделей можно по приемлемой цене, воспользовавшись сайтом интернет-магазина «Ladacom». В разделе "Контакты", что на главной странице сайта, собрана контактная информация, воспользовавшись которой можно быстро оформить заказ. Удобнее всего подавать заявку по телефону, так как в этом случае покупатель может проконсультироваться у представителя фирмы. Менеджер компании также поможет сформировать заказ, отталкиваясь от личных предпочтений и финансовых возможностей покупателя.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner