Кошик
1181 відгук
Ціну та наявність товару уточнюйте
Ladacom

Приймальні труби, штани

в виде спискав виде галереи

Вихлопна система автомобілів Волзького заводу може відрізнятися по конструкції, і конструкція залежить від моделі машини. Система вихлопу ВАЗ включає кілька компонентів, таких як:

  • Павук (колектор).
  • «Штани» (приймальна труба).
  • Кілька глушників (резонаторів).
  • Вихлопна труба (складається з декількох частин).
  • Головний глушник.
  • Гумовий підвіс.

У вихлопній системі ВАЗ відпрацьовані гази відводяться від кожного циліндра за допомогою колектора, і надсилаються централізовано в вихлопну трубу завдяки «штанів». Основна функція штанів – каналізувати відпрацьовані гази з 4 циліндрів в одну вихлопну трубу. Купити приймальню трубу ВАЗ в Харкові – не стане складним завданням, якщо скористатися послугами інтернет-магазину «Ладаком».

Купити приймальню трубу ВАЗ (Харків, Київ)

Приймальна труба автомобілів ВАЗ, як правило, має стандартну конструкцію, в якій дві труби приблизно однієї довжини сходяться в одну. На передній частині штанів є фланець, за допомогою якого приймальна труба кріпиться до вихлопного колектора. Існує кілька моделей машин Волзького автозаводу, у яких приймальна труба не роздвоєна, а одинарна. До цих моделей відносять:

  • ВАЗ 1118;
  • ВАЗ 2114;
  • ВАЗ 2110;
  • ВАЗ 2170.

Штани на ВАЗ ціна варіюється в залежності від компонування двигуна та матеріалу. У більшості випадків приймальна труба виготовлена зі сталі, тому має великий експлуатаційний ресурс. Вигідно купити штани ВАЗ можна, скориставшись сайтом магазину «Ladacom».

Штани ВАЗ ціна в Україні

Приймальна труба для автомобілів ВАЗ обладнаних карбюраторними моторами не має спеціального штуцера для монтажу датчика кисню. «Штани» для автомобілів оснащені інжекторним двигуном мають штуцер для лямбда-зонда тому, підбираючи приймальню трубу потрібно враховувати тип двигуна.

Лямбда-зонд необхідний для оптимального сумішоутворення, і за допомогою цього пристрою проводиться контроль рівня кисню у відпрацьованих газах. На деяких автомобілях встановлюються два датчика кисню, і вони можуть знаходитися на різних ділянках вихлопної системи. Найчастіше цей сенсор розташований на прийомній трубі, і для автомобілів ВАЗ штани глушника купити за розумною ціною можна в онлайн-магазині «Ладаком».

Приймальна труба ВАЗ ціна в Україні найвигідніша магазині автозапчастин ВАЗ «Ladacom» може бути виконана з нержавіючої сталі, або зі звичайної сталі. Штани з нержавійки служать набагато довше, але й вартість такої деталі трохи вище. Вся справа в тому, що у вигинах приймальної труби може накопичуватися конденсат, і від цього звичайний метал іржавіє. Труба приемна ВАЗ ціна залежить від матеріалу з нержавійки прослужить в 3 рази довше, ніж деталь зі звичайного металу.

ВАЗ штани глушника купити в Києві, Харкові

Якщо з яких-небудь причин не вдається придбати приймальню трубу для «класики» з карбюраторним мотором, то в даній ситуації є вихід. Можно установить штаны со штуцером для кислородного датчика, но вместо датчика необходимо вкрутить заглушку, чтобы выхлопные газы не выходили наружу. Данный способ – крайняя мера, и лучше использовать ту деталь, которая подходит для конкретной модели автомобиля. Сколько стоят штаны ВАЗ – это можно узнать, воспользовавшись web-ресурсом магазина «Ladacom».

Приемная труба глушителя ВАЗ цена отличается и в зависимости от того, для какой модели и для какого двигателя адаптирована эта деталь. Щоб оформити замовлення, потрібно скористатися номерами мобільних телефонів, які можна знайти в розділі «Контакти». Цей розділ розміщений на головній сторінці інтернет-магазину «Ладаком». Цією торговою майданчиком в широкому асортименті представлені компоненти вихлопної системи для автомобілів Волзького заводу, і виробником всіх деталей є АвтоВАЗ.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner