Кошик
1181 відгук
Ціну та наявність товару уточнюйте
Ladacom

Джгути проводів, роз'єми

Джгути проводів, подторпедные проводки, проводки блоку управління (подкапотная), фара - генераторні, проведення салону та інше.
в виде спискав виде галереи

Автомобілі ВАЗ раніше залишаються одними з найбільш поширених машин на території України.  При цьому, велика частина автопарку машин виробництва російського автогіганта має досить поважний вік і все частіше вимагає ремонтів.

В останні роки поставка оригінальних запчастин відбувається нерегулярно, ціни на фірмові комплектуючі значно зросли. До того ж, з'явилося безліч постачальників, які пропонують запчастини недорого, але якість при цьому залишає бажати кращого — адже поставляються переважно дешеві підробки.

Інтернет-магазин «LADACOM» пропонує фірмові запчастини до автомобілів ВАЗ. При цьому вартість ‒ на досить прийнятному рівні

Джгут проводів ВАЗ 2109, 2110, 2114, 2115 ціна

Сучасний автомобіль буквально напханий електронікою, яка відповідає за функціональність більшості систем машини. Для того, щоб здійснити якісний капітальний або поточний ремонт автомобіля, часто необхідно змінювати більшість джгутів, датчиків і роз'ємів.

Знос цих компонентів призводить до того, що окислюються контакти або просто порушується передача струму, і робота електричного агрегату стає нестабільною. Для деяких вузлів автомобіля це може мати критичні наслідки і серйозно вплинути на працездатність всієї машини.

«LADACOM» пропонує купити діагностичний роз'єм ВАЗ

Інтернет‒магазин «LADACOM» пропонує фірмові  джгути та роз'єми ВАЗ купити. У нас тільки якісні запчастини сертифікованих постачальників, які здійснюють постачання безпосередньо на основний конвеєр компанії в місті Тольятті. Завдяки співпраці з нами, у Вас з'являться нові можливості:

  • купити діагностичний роз'єм ВАЗ безпосередньо від заводу виробника;
  • Придбати повний набір фірмових джгутів проводів наприклад, джгут проводів ВАЗ 2114 купити в Україні, який зараз дуже непросто;
  • Найти у нас на складе жгут проводов ВАЗ 2110 цена на который значительно ниже рыночной;

Также, в нашем магазине можно разъемы датчиков ВАЗ 2110 купить по цене компании – производителя.

Жгут проводов ВАЗ купить в Харькове

Наші переваги:

  1. Прямі контакти з постачальниками дозволяють нам утримувати цінову політику на низькому рівні, що дуже важливо для українських власників автомобілів ВАЗ, адже, кЯ правило, це люди небагаті;
  2. Ми співпрацюємо тільки з постачальниками оригінальних запчастин;
  3. найшіршій асортимент в Україні. У нашому магазині можна найти будь-які запчастини до автомобілів ВАЗ - можна як джгут проводів ВАЗ купити в Харькове, так и прідбаті особливо дефіцітні запчастини Із здійсненням термінової доставки.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner