Кошик
1183 відгуків
Ціну та наявність товару уточнюйте
Ladacom

Блоки запобіжників і реле

в виде спискав виде галереи

Для експлуатації автомобіля потрібно безліч справних деталей, але багато хто не знає про такий становить, як блок запобіжника і реле. Що це таке і які види існують? Відповідь на ці питання містяться в статті.

Реле блоку запобіжників ВАЗ 2107, 2109, 2112, 2114, 2115

Що таке блок запобіжників і реле і для чого він використовується? До даного пристрою прикріплюються деякі дроти, що відходять від інших елементів авто. Такий блок виконує три функції:

  1. Об'єднує основні частини електро-дротів транспорту. Таке з'єднання потрібно для забезпечення прикріплюються ділянок запобіжниками і реле;
  2. Процес з'єднання ланцюгів робить простіше і істотно прискорює необхідний час;
  3. Якщо яка-небудь деталь перегоріла не потрібно шукати проблему в кожному пристрої, достатньо перевірити блок.

Варто врахувати, що не в кожному авто монтажний блок реле і запобіжників об'єднує електричні дроти.

Купити блок запобіжників і реле в Харкові

У деяких автомобілях для кожної групи ланцюгів потрібен свій блок, але це не означає, що власнику машини потрібно шукати поломку серед безлічі сполук. Для цього достатньо взяти технічне керівництво і звернутися до його змісту.

Моделі

Варіанти такої деталі підбираються виходячи з марки і підвиди транспорту. Наприклад, Лада Калина і ВАЗ 2110.

  • Лада калина

Блок реле і запобіжників Калина знаходиться з лівої сторони, позаду панелі управління зовнішнім світлом. Відкриваючи кришку пристрою бачимо безліч мікросхем і різнокольорових дротів.

Якщо водій досить добре розбирається в подібних пристроях, то уважно вивчивши елемент легко знайти проблему. В іншому випадку слід звернутися в спеціалізовані підприємства, де можуть запропонувати необхідні послуги.

  • ВАЗ 2110

Блок реле і запобіжників ВАЗ 2110 поміщений в салон авто і знаходиться в ніші приладової панелі. Там помітні безліч сполук, створених з електро-ланцюгів. Якщо навички у подібних справах є - знайти і вирішити проблему можна самостійно, якщо ж ні, то кращим рішенням буде звернутися до кваліфікованих працівників сервісів.

Пропозиція заміни такої деталі варто розглядати, але купити її краще самостійно.

Де придбати блок реле і запобіжників ВАЗ?

Купить блок предохранителей и реле по доступной цене можно в магазине «LADACOM». Исключительно качественные и долговечные товары! Работники проконсультируют по всем вопросам и помогут с выбором нужного устройства.

Блок реле и предохранителей в Харькове также можно приобрести в нашей компании, но поддерживается и интернет-магазин, поэтому каждый водитель в Украине может купить блок недорого. Например, Лада Калина блок предохранителей и реле - стоимость товара: от 900 гривен!

Ціни залежать від наявних моделей машини, тому діапазон може бути сильно розпорошений.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner