Кошик
1183 відгуків
Ціну та наявність товару уточнюйте
Ladacom

Електричні склопідйомники

Інсталяційні комплекти на автомобілі:

 • ВАЗ 2105, 2106, 2107, 2108, 2109, 2110, 2112, 2114, 2115, 2170, ЗАЗ, ГАЗ, УАЗ;

 • АЗЛК, ІЖ, Камаз, Маз;

 • FIAT, DAEWOO, HYUNDAI;

 • VOLKSWAGEN, MERCEDES-BENZ.

в виде спискав виде галереи

Склопідйомник ВАЗ купити Україна

Всі сучасні автомобілі, в тому числі і вітчизняного виробництва, оснащені електричними склопідйомниками. Більш того, при бажанні їх можна встановити і на старі моделі транспортних засобів. Склопідйомник ВАЗ купити можна за доступною ціною і встановити його при наявності елементарних знань можна самостійно.

В залежності від конструкції електричні склопідйомники ВАЗ в Україні поділяють на наступні види:

 1. рейкові;
 2. тросикові;
 3. важільні.

Скільки коштує склопідйомник ВАЗ 2105, 2106, 2107, 2108, 2109, 2110, 2112, 2114, 2115, 2170.?

На тросикові електричні склопідйомники ВАЗ ціна цілком доступна, часто цей варіант встановлюється, як заводський. Ремонт таких конструкцій не являє собою нічого складного, а при необхідності їх з легкістю можна замінити. Головним недоліком тросиковых склопідйомників є невисока швидкість роботи, під час морозів вони промерзають, троси виламуються гнізд. Рейкові склопідйомники більш потужні, що працюють з високою швидкістю. Працюють вони плавно і скла можна зафіксувати в певному положенні.

Рейкові склопідйомники ВАЗ купити в Україні можна недорого, такі моделі користуються найбільшою популярністю, так як володіють рядом переваг:

 • Скла не перекошуються. Часто проблема з перекосом стекол виникає у випадках, коли автовласник самостійно встановлював склопідйомники. Якщо спочатку довірити справу професіоналам, то перекосу не буде.
 • Гнучких деталей в конструкції немає, тому перебоїв у системі немає.
 • Спрацьовує конструкція за 5 секунд. У той час як тросикові моделі спрацьовують за 20 секунд.
 • Якщо вас цікавить скільки коштує склопідйомник ВАЗ, то вам треба заглянути на сайт інтернет-магазину «LADACOM». Ціна залежить від моделі конструкції, вартість рейкових істотно вище.

Електричні склопідйомники ВАЗ ціна Харків

Також не менш популярними є важільні моделі, які також відрізняються високим рівнем надійності. Недоліком таких склопідйомників є нерівномірна швидкість руху, чим вище воно піднімається, тим нижче швидкість. Важільні конструкції працюють тихіше, ніж тросикові. Якщо ви хочете купити склопідйомники на ВАЗ 2107, 2110, 2114 за бюджетною ціною, то вам варто звернути увагу на тросикові конструкції. Але якість таких виробів середнє. До вибору склопідіймача рекомендується поставитися з усією серйозністю, і ні в якому разі не економити на даному товарі.

Також, щоб уникнути проблем у роботі пристрою, рекомендується звернутися до СТО, де установку будуть виконувати досвідчені фахівці. Склопідйомник ВАЗ 2109 електричний купити можна в інтернет-магазині «ЛАДАКОМ», де ідеально поєднується висока якість і доступні ціни.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner