Кошик
1183 відгуків
Ціну та наявність товару уточнюйте
Ladacom

Плафони освітлення салону автомобіля

в виде спискав виде галереи

Плафон освітлення салону ВАЗ купити в Україні за низькою ринковою вартістю ви можете, скориставшись послугами магазину «LADACOM». Автомобілі марки ВАЗ є у багатьох українських автолюбителів. Незважаючи на їх високу якість і надійність, рано чи пізно в процесі експлуатації машини можуть поламатися різні деталі. Однією з такою поширеною і популярною деталі серед власників різних моделей машини ВАЗ є плафон освітлення салону.

Купити плафон освітлення салону автомобіля Харків, Київ

Плафон освітлення салону авто відіграє важливу роль при використанні машини і необхідний в наступних випадках:

  • Власник автомобіля займається підприємницькою діяльністю у вигляді перевезення пасажирів, які хочуть читати книги в дорозі або бояться їздити без світла;
  • Для комфортної орієнтації в салоні транспортного засобу в темний час доби.

Крім перерахованого вище, плафон освітлення салону ВАЗ 2114, 2115 купити які ви можете в нашій магазині автозапчастин, дозволяють зберегти ваш зір і оточуючих в автомобілі.

Плафон салону авто ВАЗ 2105, 2107, 2108, 2110 ціна

Купити плафон освітлення салону автомобіля у Харкові – це правильне і розумне рішення, коли старий прийшов в непридатність або погано освітлює салон автомобіля. Найбільш часто плафон автомобіля ВАЗ виходить з ладу або їм неможливо далі користуватися з наступних причин:

  1. Перегорання проводки автотранспортного засобу;
  2. Несправність генератора;
  3. Поломка блоку управління електронікою;
  4. Вироблення ресурсу акумуляторної батареї або лампочки;
  5. Механічне пошкодження корпусу плафона.

У деяких перерахованих вище випадках відремонтувати деталь автомобіля не представляється можливим, і тоді власнику машини необхідно придбати плафон салону ВАЗ.

Плафони освітлення салону ВАЗ 2112, 2114, 2115 купити в Україні

Плафон освітлення салону ВАЗ 2107, 2108, 2110 купити набагато простіше, ніж без пошкоджень обшивки салону провести демонтаж несправного плафона і встановити новий. Обумовлено це тим, що багато моделей автомобілів ВАЗ, особливо це стосується бюджетних версій, використовують в матеріалах плафона не дуже якісний пластик. З плином часу такий пластик втрачає свої властивості міцності і стає крихким.

Таким образом, при попытке получить доступ к плафону и его извлечении на автомобилях с большим пробегом и длительным сроком эксплуатации можно повредить старый плафон. Поэтому используя нож и получая доступ к светильнику нужно быть крайне осторожным, чтобы не повредить плафон. В противном случае вам придётся снимать большую часть обшивки потолка автомобиля и затем снова её устанавливать на место.

Плафон освещения салона ВАЗ 2114 купить дешево и не выходя из дома, или того места где вы находитесь можно прямо сейчас в магазине «LADACOM».

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner