Кошик
1183 відгуків
Ціну та наявність товару уточнюйте
Ladacom

Випускний колектор, павук 4-2-1, 4-1

в виде спискав виде галереи

Випускний колектор є головним елементом системи вихлопу, і за допомогою цього пристрою здійснюється відведення вихлопних газів від кожного циліндра ДВЗ. У більшості випадків головний елемент вихлопу зроблений із сталі або чавуну, і встановлюється цей елемент безпосередньо на двигун.

Кріпиться вихлопний колектор, як правило, до ГБЦ, а до іншої його частини може приєднуватися або резонатор, або каталітичний нейтралізатор, або ж просто вихлопна труба. Купити випускний колектор на ВАЗ в Харкові та Києві можна без будь-яких труднощів, скориставшись сайтом онлайн-магазину «Ladacom».

Купити випускний колектор 4-1 і 4-2-1 (Харків, Київ)

Головний елемент вихлопної системи призначений не тільки для виведення вихлопних газів з камери згорання, але ще і для її продування і оптимального наповнення паливно-повітряною сумішшю. Наявність випускного колектора дає наступні переваги:

  1. Знижується звук роботи мотора.
  2. Робота силового агрегату стає більш ефективною, так як поліпшується наповнення циліндрів робочою сумішшю.
  3. Помітно знижується витрата палива.
  4. За допомогою вихлопного колектора відпрацьовані гази направляються прямо в вихлопну систему, і попадання продуктів горіння в салон практично виключено.

Купити випускний колектор 4-2-1 в Україні і при цьому не витратити зайвих грошей можна, відвідавши сайт онлайн-магазину «Ladacom». Випускний колектор ВАЗ сконструйований таким чином, що в ньому створюються стоячі (резонуючі) хвилі, і завдяки цьому поршня в циліндрі легше всмоктувати чергову порцію паливної суміші.

Головний елемент выхлопной системы автомобилей ВАЗ сделан так, что резонирующие волны создаются при любом режиме работы силового агрегата, и это существенно уменьшает расход топлива. Купить выпускной коллектор паук практически для любой модели авто Волжского завода можно, воспользовавшись web-ресурсом компании «Ladacom».

Стоимость выпускного коллектора ВАЗ: цена в Украине

В магазине «Ladacom» представлен широкий выбор выхлопных систем практически для любой модели автомобилей Волжского завода. Коллектор ВАЗ 2101 выпускной цена напрямую зависит как от конструкции главного элемента выпускной системы, так и от типа двигателя, для которого он предназначен. Особым спросом пользуются выпускные коллекторы на следующие модели автомобилей ВАЗ:

  • 2101-2109;
  • 2199;
  • 2121-2124;
  • 2113-2115;
  • 1117-1119;
  • Lada Kalina.

Выпускной коллектор ВАЗ цена также зависит от изготовителя детали. В интернет-магазине «Ladacom» можно найти коллектор как для 8-клапанных, так и для 16-клапанных двигателей ВАЗ. Также существуют элементы выхлопной системы, которые адаптированы как для карбюраторных, как и для инжекторных моторов, и в модификации коллекторов для инжекторных двигателей может устанавливаться лямбда-зонд.

Купить выпускной коллектор паук недорого

Выпускной коллектор паук ВАЗ может быть изготовлен либо из чугуна, либо из стали, и стоимость этой детали напрямую зависит от материала. Цена топовых моделей коллекторов колеблется в диапазоне от 1400 до 2000 грн, а бюджетные модели можно купить недорого, по цене от 800 до 950 грн.

Купить выпускной коллектор 4-1 для автомобилей ВАЗ можно, даже не выходя из дома, воспользовавшись сайтом компании «Ladacom». На сайте, в разделе «Контакты», имеется вся необходимая информация, при помощи которой можно быстро оформить заказ.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner