Кошик
1183 відгуків
Ціну та наявність товару уточнюйте
Ladacom

Дроти високовольтні запалювання

в виде спискав виде галереи

Займання повітряно-паливної суміші в камерах згоряння бензинового силового агрегату відбувається за допомогою системи запалювання. Щоб доставити електричний заряд від котушки до свічки, використовуються спеціальні бронепроводи. Високовольтні дроти запалювання ВАЗ купити за розумною ціною можна в інтернет-магазині «LADACOM». Ці елементи системи запалювання бувають декількох типів, і кожен з типів має свої характеристики.

Високовольтні дроти запалювання ВАЗ купити в Україні

Високовольтні провідники можна розділити на кілька видів:

  1. З мідними жилами.
  2. З неметалевої житловий.
  3. З неметалевої житловий, яка поміщена в металеву оплітку.

Високовольтні дроти запалювання ВАЗ 2114, 2115 можуть комплектуватися провідниками різних типів, і від конструкції цих елементів безпосередньо залежить ефективність займання паливної суміші. Високовольтний провід, який складається з мідних жил, має практично нульовий опір.

Струм по такому провідникові передається майже без втрат, що сприяє утворенню гарного іскри. В одній зв'язці з такими проводами необхідно використовувати засоби придушення радіоперешкод, так як самі дроти такими засобами не комплектуються.

Провідник високої напруги з неметалевої житлової у своїй конструкції також не має пристосування для придушення радіоперешкод, але сам провід, по суті, є резистором, і може гасити ці перешкоди. Опір такого проводу може доходити до 50 кОм.

Набагато менший опір (до 2000 Ом) має провід високої напруги, який складається з неметалевої жили в металевому обрамленні. Такий провідник є універсальним і може використовуватися в будь-яких системах запалювання.

Дроти для карбюраторних і інжекторних двигунів

Високовольтні дроти запалювання ВАЗ 2107 інжектор і карбюратор можуть відрізнятися не тільки опором, але і способом приєднання до свічок запалювання та котушок. На карбюраторні силові агрегати можна встановлювати бронепроводи з нульовим опором, а для інжекторних двигунів краще всього використовувати провідники з неметалевої житловий, але в металевому обрамленні.

Бронепровод будь-якого типу складається з наступних елементів:

  • струмопровідної жили;
  • ізоляційного шару;
  • наконечників;
  • захисних ковпачків.

Бронепроводи також можуть класифікуватися по опору:

  • з сердечником резистивного типу;
  • з сердечником індуктивного типу.

Високовольтні дроти запалювання ВАЗ ціна Харків

Якісні запчастини за доступною ціною.

Високовольтні дроти запалювання ВАЗ купити можна на сайті інтернет-магазину «LADACOM». Тут у широкому асортименті представлені бронепроводи від таких відомих брендів як: Мілена, ПЕМ/СКК. Всі комплектуючі, які реалізуються цією торговою майданчиком, сертифіковані за європейськими стандартами якості, і супроводжуються довготривалої гарантією.

Високовольтні дроти запалювання ВАЗ (ціна залежить від виробника і типу бронепроводи), які можна купити в інтернет-магазині запчастин для ВАЗ «LADACOM», є оригінальними, що гарантує безвідмовну роботу протягом 10 років.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner