Кошик
1175 відгуків
Ціну та наявність товару уточнюйте
Ladacom

Радіатори кондиціонера

в виде спискав виде галереи

Кондиціонер сучасного легкового автомобіля може мати як автоматичне управління, так і управлятися вручну. Принцип роботи кліматичної техніки, яка встановлюється на автомобілі, можна порівняти з роботою побутового холодильника. І в тому і в іншому пристрої є компресорний агрегат, за допомогою якого відбувається стиснення хладагента.

В стислому стані фреон знаходиться під великим тиском, внаслідок чого збільшується його температура. Щоб сконденсувати фреон, необхідний радіатор. Радіатор кондиціонера ВАЗ купити в Харкові і при цьому заощадити гроші можна, скориставшись сайтом інтернет-магазину «Ладаком».

Радіатор кондиціонера ВАЗ купити в Україні

Потрапляючи в радіатор випарника кліматичного пристрою, холодоагент випаровується, внаслідок чого відбувається його швидке охолодження. Проходячи по трубках радіатора випарника, охолоджений фреон одночасно охолоджує металеві пластини, які знаходяться між трубками. Набігаючий потік повітря проходить через охолоджений радіатор, і потрапляє в повітропроводи системи клімат-контролю. По воздуховодам прохолодне повітря направляється до дефлектора, і завдяки цим пристроям виводиться в салон.

Радіатор кондиціонера ВАЗ 2110 – більш габаритний, ніж радіатор випарника. Цей елемент встановлюється в передній частині автомобіля, і практично завжди знаходиться перед радіатором системи охолодження. Розсіююче пристрій може комплектуватися одним або декількома електричними вентиляторами, які працюють в автоматичному режимі.

Купити радіатор на ВАЗ Пріора з кондиціонером

Нерідко з-за жорстких умов експлуатації або недотримання правил використання радіатор кондиціонера виходить з ладу. Існує декілька поширених несправностей цього пристрою:

 • Деформація металевих пластин, які знаходяться між трубками.
 • Тріщини на трубках.
 • Пошкоджені корозією вхідні і вихідні патрубки.
 • Пошкодження радіатора внаслідок агресивного механічного впливу (найчастіше при ДТП).

Найвигідніше – міняти радіатор охолодження ВАЗ Пріора з кондиціонером, так як експлуатаційний ресурс цих елементів приблизно однаковий. Багато автовласників задаються питанням: скільки коштує радіатор? Вартість цього елемента в чому залежить від матеріалу, з якого він зроблений, а також від моделі, для якої адаптований радіатор кондиціонера.

Радіатор кондиціонера ВАЗ ціна Харків, Київ

Конструкція конденсора досить проста, і в неї входять наступні елементи:

 1. трубки;
 2. осушувач (ресивер);
 3. кришка ресивера;
 4. металева стрічка, укладена у вигляді гармошки (пластини);
 5. елементи кріплення;
 6. відвідний патрубок;
 7. підвідний патрубок.

Купити радіатор на ВАЗ Пріора з кондиціонером в Харкові – можна буквально за пару хвилин, зайшовши на сайт інтернет-магазину автозапчастин ВАЗ «Ладаком».

Щоб оперативно і недорого придбати радіатор кондиціонера ВАЗ ціна в Україні залежить від моделі конденсора і не витратити багато коштів, краще скористатися послугами компанії «Ладаком». У цьому інтернет-магазині в широкому асортименті представлено безліч різновидів радіаторів кондиціонера для автомобілів ВАЗ практично будь-якої моделі.

наприклад, тут можна купити радіатор кондиціонера ВАЗ Пріора всього за 2200 грн, а на Ниву-Шевроле конденсор буде коштувати не дорожче 2550 грн. Оформить заказ можно по телефону, воспользовавшись одним из номеров, которые можно найти на главной странице интернет-магазина.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner