Кошик
1181 відгук
Ціну та наявність товару уточнюйте
Ladacom

Датчики положення і регулятори холостого ходу

Датчики положення дросельної заслінки ВАЗ

в виде спискав виде галереи

Безконтактний датчик положення дросельної заслінки ВАЗ служить для того, щоб паливно-повітряна суміш мала правильну концентрацію. Цей пристрій реагує на положення паливної заслінки. Навіть незначні збої в роботі цього пристрою можуть спровокувати неполадки в роботі двигуна, які будуть пов'язані з перезбагаченою або об'єднаною робочою сумішшю.

Датчики положення дросельної заслінки (ДПДЗ)

Датчик положення дросельної заслінки ВАЗ, ціна якого безпосередньо залежить від типу даного приладу, може бути двох видів:

Датчик безконтактного типу працює за допомогою магніту, та його робота заснована на принципі Холла. Магнітний датчик має великий експлуатаційний ресурс, що дорівнює 100 000 км пробігу.
Датчик положення дросельної заслінки плівково-резистивного типу коштує набагато дешевше за свій магнітний побратим. Простота конструкції та невисока вартість цього датчика негативно позначається на тривалості терміну служби датчика. Плівковий датчик слугує приблизно 60-70 тисяч км пробігу.
Датчик положення дросельної заслінки ВАЗ ціна якої варіюється в невеликому діапазоні, переважно повинен бути магнітно-резистивним. Цей пристрій має мінімальну кількість деталей, але працює точніше і служить у 2 рази довше. Плівковий датчик хоч і дешевше, але не так точно формує сигнали для виготовлення паливно-повітряної суміші. Плюс до всього, такий пристрій має механічний принцип дії, що помітно знижує термін безвідмовної роботи такого датчика.

Де придбати оригінальний датчик на ВАЗ?
Датчик положення дросельної заслінки ВАЗ купити в Україні дешево можна в будь-якому автомагазині, але велика ймовірність придбати товар низької якості. Оригінальні датчики від найвідоміших виробників можна купити лише у магазині з бездоганною репутацією. Таким торговим майданчиком є ​​компанія LADACOM. Тут можна знайти датчики від таких виробників як:

РХХ Омега;
Автоелектроніка;
Рахунок;
Рікор;
General Motors та інших.
На всі датчики від будь-якого виробника видається довгострокова гарантія.

ДПДЗ купити в Харкові, Києві
Датчик положення дросельної заслінки ВАЗ інжектор працює в суворих умовах, і тому якість даного пристрою повинна бути бездоганною. Таку якість мають усі без винятку датчики положення дросельної заслінки, які можна купити в інтернет магазині «LADACOM» оптом та в роздріб. Вартість позиції залежатиме від того, якого типу та скільки датчиків набуває покупець. Найкращий датчик положення дросельної заслінки ВАЗ можна купити тільки в «LADACOM», а найголовніше – недорого.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner