Кошик
1175 відгуків
Ціну та наявність товару уточнюйте
Ladacom

Радіатори охолодження основні

в виде спискав виде галереи

Радіатори охолодження для автомобілів ВАЗ традиційно відрізняються міцністю і довговічністю. Але часом навіть вони приходять в непридатність. Причини зустрічаються різними – в результаті корозійних процесів алюмінієвого сплаву або ДТП. Результат – треба як можна швидше знімати старий радіатор і натомість встановлювати новий.

Досить купити радіатор охолодження двигуна ВАЗ в Україні, як двигун не буде нагріватися навіть у літню спеку! Вибрати гідний радіатор не вважається простою справою, оскільки по частині дизайну вони зустрічаються різними.

Купити радіатор охолодження двигуна ВАЗ (Харків, Київ)

  1. До справжньої класики можна віднести мідні радіатори, відмінні підвищеною теплопровідністю і жорсткістю. У минулому столітті у більшості вантажівок стояли саме такі радіатори, дозволяють краще охолодити ДВЗ при підвищеному навантаженні.
  2. Трубчасто-стрічкові радіатори. Такі радіатори складаються з алюмінієвих трубок, усередині яких розміщується мідна або алюмінієва гофра, здатна посилити теплообмін. Дизайн складальних або паяних радіаторів дозволяють створювати конструкції в будь-якими теплообмінними показниками. Такі радіатори відрізняються малою вагою і високою жорсткістю.
  3. Трубчасто-пластинчасті радіатори. Цілком гідним вибором можна вважати алюмінієві трубчасто-пластинчасті радіатори, відмінні гранично жорсткістю і малою вагою. В силу компактних розмірів вони переважно застосовуються в ДВС малої кубатури.

Радіатори для автомобілів ВАЗ 8 і 16 клапанів

Дієвим вибором для автомобілів позначиться радіатор охолодження ВАЗ 2110 16 клапанів і також радіатор охолодження ВАЗ 2111 8 клапанів. Они изготавливаются в неразборном виде из алюминиевого материала. По части теплообмена выигрывают радиаторы от компании Luzar с большим количеством панелей и конвекторов. Даже если двигатель будет работать при повышенной нагрузке, он не сможет перегреваться. Просто нужно купить радиатор охлаждения ВАЗ цена же остается вполне привлекательной для большинства водителей.

Низкая цена радиатора охлаждения ВАЗ в Украине

  • Некоторые водители после ДТП наотрез отказываются покупать новые радиаторы для собственных автомобилей. Предпочитают восстанавливать свои. Или брать отреставрированные аналоги от других машин. Благо, что на каждом шагу водителей авто постоянно заманивают объявления с аргоновой сваркой. Но порой качество такого «ремонта» остается на низких показателях.
  • Куда лучше купить радиатор охлаждения на ВАЗ в Харькове в магазине запчастей для ВАЗа «LADACOM» и быть уверенным в одном – даже в случае легкого ДТП такой радиатор не «поплывет». Тем более что цена радиатора охлаждения ВАЗ остается на низком уровне.

Важно понимать, что экономить на собственной безопасности не стоит. Летом, если радиатор забьется насекомыми при ночной езде, он сможет работать неэффективно. Такой дефект напрямую касается отреставрированных радиаторов, внутри трубок часто имеется накипь, отрицательным образом влияющая на теплообменные процессы.

Лучше не заниматься кустарным ремонтом, и брать новый аналог. Но сколько стоит такой радиатор? Стоимость остается на низком уровне, а качество – на высоком. Такой радиатор, если правильно соединить с рубашкой охлаждения ДВС, проработает годы.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner